Кандидатські іспити

ОГОЛОШЕННЯ: Кандидатський мінімум зі спеціальності планується на 24 жовтня 2018 року (ІМБГ НАН України, Заболотного, 150, 3-ій поверх, кабінет вченого секретаря). Хто бажає здати іспит, будь ласка, надайте в службу вченого секретаря (к.19, 3-й поверх) заяву та додаткову програму до 18 жовтня 2018 року!

УМОВИ для здачі кандидатських іспитів зі спеціальності

Кандидатські іспити складаються двічі на рік.

Для складання основного кандидатського іспиту зі спеціальності (03.00.03 - молекулярна біологія, 03.00.22 - молекулярна генетика, 03.00.15 - генетика, 03.00.20 - біотехнологія) необхідно до 15 квітня - весняна сесія; до 01 жовтня - осіння сесія надати Міщук Яніні Ромуальдівні, вченому секретареві ІМБГ НАН України:

  • заяву на ім’я директора з зазначенням шифру спеціальності та затвердженої назви теми кандидатської дисертації (завантажити зразок);
  • додаткову програму кандидатського іспиту (завантажити зразок) за підписом наукового керівника із 10 питань, які пов’язані з напрямом досліджень дисертанта з урахуванням останніх досягнень у відповідній галузі науки та посиланням на класичну та сучасну наукову літературу.

Для тих, хто має диплом непрофільного (небіологічного) ВНЗ, крім основного кандидатського іспиту зі спеціальності, обов'язковою вимогою є складання ДОДАТКОВОГО кандидатського іспиту зі спеціальності, який також здають двічі на рік. Для складання ДОДАТКОВОГО кандидатського іспиту зі спеціальності: 03.00.03 - молекулярна біологія, 03.00.22 - молекулярна генетика, 03.00.15 - генетика, 03.00.20 – біотехнологія (спеціальність допоможе обрати Крупська Ірина Володимирівна, вчений секретар спеціалізованої вченої ради), необхідно до 15 квітня - весняна сесія; до 01 жовтня - осіння сесія надати Міщук Яніні Ромуальдівні, вченому секретареві ІМБГ НАН України:

  • заяву на ім’я директора з проханням дозволити скласти ДОДАТКОВИЙ кандидатський іспит зі спеціальності із зазначенням шифру спеціальності та візою наукового керівника.

Для складання кандидатських іспитів з іноземної мови та філософії екстерном (іспит проводиться за адресою: вул. Трьохсвятительська, 4) необхідно до 15 квітня (весняна сесія) та до 15 вересня (осіння сесія) надати Міщук Яніні Ромуальдівні, вченому секретареві ІМБГ НАН України:

  • заяву на бланку установи із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові, посади, форми навчання (для аспірантів) або року закінчення ВНЗ (для здобувачів).

Додаткову інформацію можна отримати в службі вченого секретаря: к.19, 3-й поверх, тел: +380 44 526-11-29.