Конкурс з обрання членів Наукового комітету Національної ради
Published: 2019-03-04. Active until: 2019-03-14.
Триває конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

Ідентифікаційний комітет з питань науки (далі – Ідентифікаційний комітет) оголосив конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

Метою конкурсу є обрання на строк повноважень 4 роки 12 членів Наукового комітету замість тих, чиї повноваження закінчуються 09.08.2019 р. і визначення 10 нових осіб з метою забезпечення у період між проведенням конкурсів заміщення членів Наукового комітету, які достроково припинили свої повноваження, на заміну тих, що були обрані до складу резерву 30 травня 2017 р.

Склад Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій формується з учених, які представляють наукову спільноту, є науковими лідерами, мають визначні наукові здобутки, бездоганну наукову репутацію та довіру в науковому середовищі. Члени Наукового комітету мають представляти основні напрями наукової і науково-технічної діяльності в Україні.

Строк подання документів щодо висунення кандидатів у члени Наукового комітету – сорок п’ять календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційних веб-сайтах Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України. Тривалість конкурсу становить 90 календарних днів.

Докладніша інформація про конкурс розміщена за посиланнямBack to the list