26 вересня 2023 року відбулися урочисті збори колективу ІМБГ НАН України, присвячені 50-річчю Інституту
Published: 2023-09-27. Modified: 2023-10-03. Active until: 2023-09-27.

26–29 вересня 2023 року в ІМБГ НАН України (Київ, вул. Академіка Заболотного, 150, конференц-зала, 4-й поверх) триває XVІІІ Міжнародна наукова конференція «Фактори експериментальної еволюції організмів», яка присвячується 50-річчю заснування Інституту і 70-річчю відкриття подвійної спіралі ДНК, й асоційований з конференцією симпозіум «Геном рослин VІІІ». У межах цього наукового зібрання проходить й конференція молодих учених Інституту.

В рамках проведення наукового заходу 26 вересня 2023 року відбулися урочисті збори колективу ІМБГ НАН України з нагоди 50-річчя Інституту. Відкриття розпочав директор ІМБГ НАН України, академік НАН України М.А.Тукало, представивши доповідь: «Досягнення та перспективи ІМБГ НАН України». З привітаннями виступили поважні почесні гості:

  • Президент НАН України, академік НАН України А.Г.Загородній,
  • Віце-президент НАН України, академік НАН України В.Л. Богданов
  • Віце-президент НАН України, академік НАН України В.Г.Кошечко
  • Академік-секретар ВБФМБ НАН України, академік НАН України С.В.Комісаренко

Було озвучено вітання від державних органів влади - Офісу Президента України та Голови Верховної ради України, а також вручено державні та відомчі нагороди вченим Інституту, які плідно працюють на благо української науки.

Вершиною урочистих зборів стали виступи авторитетних колег - корифеїв наук про життя:

  • «Ключова роль відділу механізмів трансляції генетичної інформації в створенні та розвитку ІМБГ НАН України», доповідач — академік НАН України Г.В.Єльська.
  • «М(?)К», доповідач — член-кор. НАН України В.А.Кордюм.
  • «КоАлювання як новий тип посттрансляційної модифікації протеїнів та його функції в клітині», доповідач — член-кор. НАН України В.В.Філоненко.

Трудовий колектив ІМБГ НАН України було нагороджено Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом.

Висловлюємо велику повагу та вдячність захисникам, що боронять нашу Батьківщину від російських загарбників, серед яких - наші колеги, за те, що ми маємо можливість жити мирним життям, працювати, проводити наукові дослідження, експерименти, конференції, заходи. Вічна пам'ять полеглим... Слава Україні!

Більше інформації про урочисті збори - за посиланнямBack to the list