Вступ до аспірантури (PhD)

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України (ІМБГ НАН України) здійснює щорічний набір до аспірантури за спеціальністю 091 Біологія для підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.

При бажанні навчатися в аспірантурі перш за все необхідно обрати (отримати згоду) потенційного наукового керівника (див. розділ сайту "Відділи інституту").

З липня поточного року відкрито прийом електронних заявок для вступу до аспірантури ІМБГ НАН України. У вас є можливість завяити про свої наміри щодо вступу, завчасно заповнивши та надіславши ЕЛЕКТРОННУ ФОРМУ

Прийом друкованих документів триває з 22 серпня до 09 вересня (включно). Візьміть до уваги, якщо у період вступної кампанії у Вас немає можливості надати друковані документи особисто за адресою установи, їх можна переслати у сканованому виді на e-mail: inform@imbg.org.ua

Програма зі спеціальності 091 Біологія

Правила прийому в аспірантуру 2022

Положення про аспірантуру та докторантуру

Перелік документів, які подаються абітурієнтом:

Термін навчання: 4 роки
Прийом документів: за адресою: м. Київ, вул. Акад. Заболотного, 150, каб. №19, 3-й поверх, служба вченого секретаря або у сканованому виді на e-mail: inform@imbg.org.ua
Подаються документи:
 1. Заява на ім’я директора з вказанням своїх адреси, конт. тел. та e-mail.
 2. Особовий листок (зразок бланку).
 3. 2 кольорові фотокартки (3 х 4).
 4. Медична довідка за формою № 086/у про можливість навчання в аспірантурі.
 5. Список наукових робіт (їхні друковані копії) з активними посиланнями на них, (Форма 26, cписок наукових робіт), завірений вченим секретарем ІМБГ НАН України, або Pеферат 25-30 сторінорк (титул, зміст, вступ, основна частина, висновки, список використаної літератури), оцінений та підписаний майбутнім науковим керівником за 5-бальною шкалою.
 6. Копії дипломів про освіту разом з додатками до них (бакалавра та спеціаліста/магістра), завірені у Відділі кадрів ІМБГ НАН України. При собі мати оригінали.
 7. Копія паспорту громадянина України (при собі мати оригінал).
 8. Копія ідентифікаційного коду.
 9. Папка паперова на зав’язках.
 10. За наявності подаються:

 11. Витяг з протоколу засідання наукової ради для осіб, рекомендованих до аспірантури радами ВНЗ.
 12. Сертифікат про володіння іноземною мовою на рівні В2 чи вище (зараховується як вступне випробування з іноземної мови з оцінкою «відмінно»).
 13. На час складання вступних іспитів гуртожиток абітурієнтам не надається.

Довідки: Тел.: (+380 44) 200 03 54; Факс: (+380 44) 526 07 59

Міщук Яніна Ромуальдівна, e-mail: mishchuk@imbg.org.ua;

Корж Ольга Вячеславівна, e-mail: inform@imbg.org.ua

Зарахування в аспірантуру відбувається на конкурсній основі за умов успішної здачі вступних іспитів з 1 листопада поточного року:

 1. Спеціальність (адреса складання іспиту: Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, вул. Заболотного, 150). Дата вступного іспиту зі спеціальності: 14 вересня 2022 року (середа) о 10:00.
 2. Іноземна мова (адреса складання іспиту: Центр наукових досліджень та викладання іноземних мов НАН України, вул. Трьохсвятительська, 4). Тел.: (+380 44) 278 89 71. e-mail: center-fl@ukr.net. Дата вступного іспиту з іноземної мови: для тих, хто здає дистанційно - 21.09.2022 о 10:00 та для тих, хто здає очно - 23 вересня 2022 року (п'ятниця) об 11:00.

  !Важливо: вступник, який підтвердив свій рівень знання, зокрема англійської мови, дійсним сертифікатом тестів Test of English as a Foreign Language (TOEFL), або International English Language Testing System (IELTS), або сертифікатом Сambridge English (FCE, CAE, CPE) на рівні не нижче В2, звільняється від складання вступного іспиту з іноземної мови.

 3. Співбесіда (проводитиметься за адресою: Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, кабінет вченого секретаря, 3-ій поверх, вул. Заболотного, 150). Дата співбесіди: 23 вересня 2022 (п'ятниця) о 14:00.

Зразки документів для зарахованих аспірантів

Гуртожиток для зарахованих аспірантів

I. Лист-клопотання на ім’я керуючого справами НАН України про поселення в гуртожитку разом з наказом про зарахування до аспірантури надається вченим секретарем до Президії НАН України.

II. Для поселення в гуртожитку аспірантам потрібно звернутися до Державного житлово-комунального підприємства (ДЖКП) НАН України за адресою: м. Київ, вул. Антона Цедіка (був. Ежена Потье), 9 (конт.тел. +380 (44) 4564630. При собі крім паспорта громадянина України мати наступні документи:

 • Витяг з наказу про зарахування до аспірантури - 1 екз. (отримати у Відділі кадрів ІМБГ НАН України, 2-ий поверх)
 • Типову угоду на поселення в гуртожитку - 3 екз., підписану директором ІМБГ НАН України та з печаткою Інституту (підписується та проставляється печатка в приймальні директора, 2-ий поверх, ІМБГ НАН України).

До відома: Аспіранти мають право на роботу у режимі неповного робочого часу (але не більш як на 0,5 ставки за займаною посадою). При цьому академічна стипендія виплачується у повному обсязі.

До відома: Центр гуманітарної освіти НАН України. Кафедра філософії. Адреса: вул. Трьохсвятительська, 4. Тел.: (+380 44) 278-30-13. e-mail: cgoedupart@ukr.net https://cgo.org.ua/